Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Drtiče » GHE 250


        

GHE 250

Elektrický drtič

skladem

 

Jmenovité napětí: 230 V
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA (dB[A]): 3 dB(A)
Jmenovité otáčky: 2800 ot./min
Zaručená hladina akustického v ýkonu LwA (dB[A]): 103 dB(A)
Max. tloušťka větví: 35 mm
naše cena bez DPH : 10 339 Kč
naše cena s DPH (21 %):
12 510 Kč

GHE 250: VÝKONNÝ MULTIFUNKČNÍ DRTIČ PRO EFEKTIVNÍ DRCENÍ

Elektrický zahradní drtič STIHL GHE 250 je velmi vhodný pro údržbu soukromých zahrad a profesionální péči o zeleň, pokud chcete provádět pravidelné drcení smíšených materiálů složených z měkkých zbytků rostlin a tvrdých částí, jako jsou větve a větvičky.

Při drcení většího množství drceného materiálu využijete výkonný elektromotor. Drcený materiál vkládáte pohodlně přes hlukově izolovanou násypku, z níž je následně vtahován nožovým ústrojím s minimálním zpětným rázem. Model STIHL GHE 250 pohodlně pojme i větší množství materiálu na drcení. Šikmo umístěná, velká násypka snadno rozdrtí i členité větve a větvičky o tloušťce až 30 mm. Integrovaná ochrana proti ostřiku zabraňuje odlétávání částic. Nožový systém se sendvičovou konstrukcí elektrického drtiče účinně rozdrtí i poněkud silnější větve na jemné třísky. Nadrcené třísky můžete později použít jako cenný zahradní odpad ke kompostování. Výsledné výživné hnojivo je ideální pro celou zahradu.

Drtič lze ovládat intuitivně pomocí fóliových tlačítek integrovaných v krytu. Široký podvozek s přepravními koly usnadňuje přesun elektrického drtiče na další pracoviště. Jako volitelné příslušenství je k dispozici robustní 50l koš na drť STIHL AHB 050, do kterého můžete shromažďovat drcený materiál přímo pod strojem STIHL GHE 250. Elektromagnetická bezpečnostní pojistka zabraňuje automatickému spuštění při údržbě nebo výměně nože.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MTI4ZWMz