Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FSE 52

Elektrické

skladem

 

Hmotnost: 2,2 kg 1)
Jmenovité napětí: 220-240 V
Příkon: 500 W
Spotřeba elektrické energie: 0,5 kW
naše cena bez DPH : 1 934 Kč
naše cena s DPH (21 %):
2 340 Kč

FSE 52: LEHKÝ ELEKTRICKÝ VYŽÍNAČ

Elektrická strunová sekačka STIHL FSE 52 ukazuje své přednosti při vyžínání a sekání menších ploch kolem domu. Elektrický vyžínač váží pouhých 2,2 kg, je tedy velmi lehký a také bezemisní. Proto můžete strunovou sekačku používat v oblastech s přísnějšími hlukovými limity. Nepotřebujete ochranu sluchu.

Díky nastavitelné násadě můžete elektrický vyžínač STIHL FSE 52 přizpůsobit své tělesné výšce, takže práce s ním je mimořádně ergonomická. Oblouková rukojeť s možností nastavení bez použití nářadí je ideální pro přesné zastříhávání a sečení. Díky natáčecí žací hlavě můžete efektivně pracovat i v těžko přístupných místech na schodech, podél chodníků nebo kolem keřů.

Vyžínač STIHL FSE 52 je vybaven žací hlavou STIHL AutoCut C 3-2. Praktický oblouk pro udržování vzdálenosti zajišťuje ochranu stromů a rostlin. Je to proto, že žací struna neseká s přesahem mimo oblast vymezenou obloukem pro udržování vzdálenosti. Díky odlehčení kabelu v tahu nedochází při tahání kabelu k vytažení zástrčky ze zásuvky.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OTgyNmQ0ZG