Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FSA 60

skladem

 

Hmotnost: 3,1 kg 3)
Řezný nástroj: AutoCut C6-2
Jmenovité napětí: 36 V
Hmotnost bez akumulátoru: 3,1 kg 2)
Hodnota akustického tlaku: 81 dB(A) 1)
naše cena bez DPH : 7 405 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 960 Kč

FSA 60 R: VYŽÍNAČ V SADĚ S AKUMULÁTOREM A NABÍJEČKOU PRO ROZSÁHLÉ PRÁCE NA ZAHRADĚ

Vyžínač STIHL FSA 60 R nabízíme v sadě s lithium-iontovým akumulátorem STIHL AK 20 a odpovídající standardní nabíječkou STIHL AL 101. To znamená, že ihned po nabití akumulátoru můžete začít s údržbou trávníku a sekáním okrajů. S lehkým akumulátorovým vyžínačem STIHL FSA 60 R můžete sekat trávu nebo upravovat okraje trávníku na soukromých pozemcích, zejména podél živých plotů a kolem rostlin nebo objektů. Díky tichému provozu můžete pracovat bez ochrany sluchu i v oblastech s přísnějšími hlukovými limity.

Účinný EC motor pohání řezný nástroj přímo a zajišťuje konstantní pracovní výkon. Díky nízké hmotnosti a vyvážení vyžínače zvládnete i náročnější pracovní úkoly. K tomu přispívá i měkká rukojeť s ovládací pákou s plynulou regulací otáček. Při práci kolem rostlin, květináčů nebo velkých kamenů zabraňuje oblouk pro udržování vzdálenosti poškození rostlin a předmětů nebo přístroje samotného. Díky celoobvodové rukojeti na robustní hliníkové tyči držíte akumulátorový vyžínač STIHL FSA 60 R v sadě s akumulátorem AK 20 a standardní nabíječkou AL 101 pevně ve svých rukách. Vyžínač je standardně vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 6-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovým vyžínačem STIHL FSA 60 R pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor nabíjet.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDM3MzQyY