Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FSA 57

Akumulátorová

skladem

 

Hmotnost: 3,5 kg 1)
Řezný nástroj: AutoCut C3-2
Hladina akustického tlaku dB(A): 74 dB(A) 3)
Jmenovité napětí: 36 V
Hmotnost bez akumulátoru: 2,7 kg 2)
naše cena bez DPH : 3 430 Kč
naše cena s DPH (21 %):
4 150 Kč

FSA 57: LEHKÝ A SNADNO OVLADATELNÝ AKUMULÁTOROVÝ VYŽÍNAČ

Lehká akumulátorová strunová sekačka STIHL FSA 57 vás díky svému silnému žacímu výkonu účinně podpoří při úpravě menších trávníků a okrajů trávníků. Vyžínač FSA 57 je napájen akumulátorem ze systému STIHL AK. Díky elektromotoru je obzvláště tichý, a proto je vhodný pro použití v místech s přísnými hlukovými limity. To se ukazuje jako velká výhoda zejména na domácí zahradě a v okolí domu.

Tento akumulátorový vyžínač byl navržen s ohledem na ergonomii: Například délku násady lze nastavit stisknutím tlačítka. Obloukovou rukojeť můžete nastavit i bez použití nářadí. Měkká rukojeť s ovládací pákou se mimořádně snadno drží a pohlcuje část vibrací. Sklopný oblouk pro udržování vzdálenosti zajišťuje přesné a šetrné zastřihování kolem rostlin, stromů, keřů, ale také různých předmětů. Tento akumulátorový vyžínač je standardně vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 3-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.

Značka STIHL doporučuje u akumulátorových vyžínačů se strunovou žací hlavou použití kulaté žací struny s tichým chodem. Tím se nejen snižuje hlučnost při práci, ale také se při testech ukázalo, že je efektivnější. V porovnání s kulatou žací strunou je výdrž akumulátoru až o 10 % delší při stejném žacím výkonu. STIHL proto dodává akumulátorové vyžínače se strunovou žací hlavou standardně s kruhovou a tichou žací strunou.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovým vyžínačem STIHL FSA 57 pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor nabíjet.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODBmZTg0