Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Vyžínače a křovinořezy » FSA 57+AK10+AL101


        

FSA 57+AK10+AL101

skladem

 

Hmotnost: 3,5 kg 1)
Řezný nástroj: AutoCut C3-2
Hladina akustického tlaku dB(A): 74 dB(A) 3)
Jmenovité napětí: 36 V
Hmotnost bez akumulátoru: 2,7 kg 2)
naše cena bez DPH : 5 777 Kč
naše cena s DPH (21 %):
6 990 Kč

FSA 57: LEHKÝ A SNADNO OVLADATELNÝ AKUMULÁTOROVÝ VYŽÍNAČ V SADĚ S AKUMULÁTOREM A NABÍJEČKOU

Pokud ještě nevlastníte žádné přístroje STIHL ze systému AK, vyplatí se zakoupit vyžínač STIHL FSA 57 v této sadě. Součástí balení je kromě strunové sekačky s vysokým žacím výkonem také kompaktní lithium-iontový akumulátor STIHL AK 10 a standardní nabíječka STIHL AL 101. Můžete se tak okamžitě pustit do údržby trávníku. Protože je tento akumulátorový vyžínač mimořádně tichý, můžete s ním pracovat i v místech s přísnými hlukovými limity.

Tento vyžínač byl navržen s ohledem na ergonomii: Například délku násady lze nastavit stisknutím tlačítka. Obloukovou rukojeť můžete nastavit i bez použití nářadí. Měkká rukojeť s ovládací pákou se mimořádně snadno drží a pohlcuje část vibrací. Přesné a šetrné zastřihování kolem rostlin, stromů a keřů i kolem objektů podporuje sklopný oblouk pro udržování vzdálenosti. Akumulátorový vyžínač STIHL FSA 57 s akumulátorem AK 10 a standardní nabíječkou AL 101 je sériově vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 3-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.

U akumulátorových vyžínačů se strunovou žací hlavou doporučuje STIHL používat kulatou a tichou žací strunu. Na jedné straně se tím snižuje hlučnost při práci a na druhé straně se při testech ukázala jako efektivní. Výdrž akumulátoru je až o 10 % delší ve srovnání s kulatou žací strunou při stejném žacím výkonu. STIHL proto dodává akumulátorové vyžínače se strunovou žací hlavou standardně s kruhovou a tichou žací strunou.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MjRiMjA