Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FSA 45

Akumulátorová

skladem

 

Hmotnost: 2,3 kg 2)
Hladina akustického tlaku dB(A): 77 dB(A) 3)
Standardní výbava žacího ústrojí: PolyCut 2-2
Jmenovité napětí: 18 V
Hodnota akustického tlaku: 80 dB(A) 1)
naše cena bez DPH : 2 884 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 490 Kč

FSA 45: AKUMULÁTOROVÝ VYŽÍNAČ PRO SNADNÉ DOKONČOVACÍ A ZAČIŠŤOVACÍ PRÁCE

Akumulátorový vyžínač STIHL FSA 45 je základní model, který je ideální pro dokončovací a začišťovací práce na zahradě a kolem domu. Vyžínač má pevně integrovaný lithium-iontový akumulátor, jehož úroveň nabití můžete zjistit přímo na přístroji. Stav nabití se zobrazuje pomocí několika LED diod. Akumulátor můžete podle potřeby nabíjet pomocí dodaného kabelu. Elektromotor pracuje tak tiše, že nemusíte používat ochranu sluchu. Díky tomu je tento vyžínač ideální i pro použití v oblastech s přísnějšími hlukovými limity.

Akumulátorový vyžínač STIHL FSA 45 je s hmotností pouhých 2,3 kg mimořádně lehký a velmi pohodlný. Teleskopická násada a oblouková rukojeť jsou nastavitelné bez použití nářadí. Takto chrání při práci zejména vaše záda. Pracovní úhel žací jednotky lze snadno nastavit, pokud chcete například provádět vertikální vyžínání hran. Díky sklopnému oblouku pro udržování vzdálenosti můžete zajistit šetrné a přesné zastřihování kolem stromů, rostlin i objektů. Měkká rukojeť se příjemně drží a díky ovládací páce a pojistce ovládací páky můžete akumulátorovou strunovou sekačku ovládat vždy spolehlivě a bezpečně. Závěsné oko umožňuje prostorově úsporné uložení vyžínače.

Vyžínač STIHL FSA 45 je vybaven aktivačním klíčem. Ten musí být pro zahájení provozu zasunut do otvoru na klíč. Při přepravě, údržbě, opravách a skladování musí být z bezpečnostních důvodů vytažen. Aktivační klíč uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace naleznete v návodu k použití.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MmM1ZTFk