Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FS 491 C-EM

Benzínový

skladem

 

Hmotnost: 9,3 kg 1)
Výkon: 2,4 kW
Zdvihový objem: 51,6 ­cm³
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím: 101 dB(A) 2)
Maximální výkon: 9500 ot./min
naše cena bez DPH : 28 917 Kč
naše cena s DPH (21 %):
34 990 Kč

FS 491 C-EM: VÝKONNÝ POMOCNÍK PŘI ÚDRŽBĚ KRAJINY

Výkonný benzínový křovinořez STIHL FS 491 C-EM má zvětšený vyžínací průměr 520 mm a umožňuje tak profesionálním uživatelům v oblasti údržby zeleně obzvláště rychlý postup práce. Systém proti vibracím STIHL zajišťuje, že při sekání s profesionálním křovinořezem se vyskytnou pouze minimální vibrace. Tento systém tak chrání vaše svaly a klouby – stejně jako ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť), která podporuje přirozený pohyb křovinořezu.

Díky systému STIHL ErgoStart lze křovinořez snadno nastartovat. Proto je práce s křovinořezem STIHL FS 491 C-EM velmi pohodlná. Plně elektronický systém řízení motoru STIHL M-Tronic zajišťuje také nekomplikované startování a optimální výkon motoru za všech okolností. Křovinořez STIHL FS 491 C-EM má nejnovější verzi systému M-Tronic 3.0. Benzínový křovinořez má navíc univerzální převodovku s možností domazávání. Výsledkem je dlouhá životnost přístroje.

Optimalizovaný kryt ve spodní části modelu FS 491 C-EM poskytuje dobrý výhled na pracovní plochu a také zlepšuje možnosti uskladnění křovinořezu. Křovinořez FS 491 lze používat flexibilně: Díky tomu můžete kombinovat benzinový křovinořez se žací hlavou, nožem na sekání trávy, trojcípým vyžínacím nožem, drticím nožem nebo kotoučovou pilou.

VĚTŠÍ VYŽÍNACÍ PRŮMĚR PRO EFEKTIVNÍ PRÁCI: TO JE KŘOVINOŘEZ STIHL FS 491 C-EM

Benzínový křovinořez STIHL FS 491 C-EM je ideální pro obce, správu a údržbu dálnic, zemědělce nebo profesionální uživatele při údržbě zeleně. Jeho velký vyžínací průměr 520 mm je ideální pro náročné sečení velkých ploch. Nový pilový kotouč s 26 dlátovými zuby o průměru 250 mm umožňuje ještě rychlejší řezání a prořezávání i středně velkých stromů.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzZkYzRjZj