Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FS 411 C-EM

Benzinový

skladem

 

Hmotnost: 8,7 kg 1)
Výkon: 2 kW
Zdvihový objem: 41,6 ­cm³
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím: 99 dB(A) 2)
Maximální výkon: 9000 ot./min
naše cena bez DPH : 24 702 Kč
naše cena s DPH (21 %):
29 890 Kč

FS 411 C-EM: VÝKONNÝ A POHODLNÝ KŘOVINOŘEZ PRO SEČENÍ VELKÝCH PLOCH

S benzínovým křovinořezem STIHL FS 411 C-EM mohou profesionálové v oblasti údržby zeleně, v zemědělství a komunální sféře efektivně prořezávat a odstraňovat tvrdou, zplstnatělou trávu a podrost.

Výkonný a úsporný motor STIHL 2-MIX zajišťuje dostatečný výkon pro komplexní sečení velkých ploch, odstraňování divokých porostů a péči o mladé stromy. Pro zjednodušení startování je křovinořez STIHL FS 411 C-EM vybaven systémem STIHL ErgoStart. Technologie STIHL M-Tronic 3.0 zajišťuje optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách. Výkonný a robustní křovinořez STIHL FS 411 C-EM má mimořádně velký vyžínací průměr 520 mm pro velmi rychlý postup prací.

Ergonomická obouruční rukojeť (žací rukojeť) přispívá k pohodlnému používání benzinového křovinořezu a umožňuje přirozený pohyb při sečení křovinořezem. Standardní univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS vám pomůže ušetřit námahu. Systém proti vibracím STIHL snižuje zatížení svalů a kloubů tím, že snižuje vibrace při práci. Práci vám usnadní i jednoruční multifunkční rukojeť, protože celý motor lze ovládat pouze jednou rukou. Tlačítko stop zajišťuje, že po přestávce můžete rychle pokračovat v práci bez přepínání.

Benzínový křovinořez STIHL FS 411 C-EM můžete vybavit různými žacími nástroji, jako je nůž na sekání trávy, drticí nůž, kotoučová pila nebo různé žací hlavy, a tak přístroj optimálně přizpůsobit danému úkolu. Křovinořez FS 411 C-EM je standardně vybaven trojcípým vyžínacím nožem STIHL 300-3. Velký kryt sekačky poskytuje ochranu před odletujícími odřezky a kamínky.

Diagnostická zásuvka poskytuje vašemu místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době provozu a také pokyny pro opravy a údržbu vašeho přístroje.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjcxNz