Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

FS 261

Benzínový křovinořez

skladem

 

Hmotnost: 7,6 kg 1)
Výkon: 2 kW
Zdvihový objem: 41,6 ­cm³
Hladina akustického tlaku s kovovým nářadím: 99 dB(A) 2)
Maximální výkon: 9000 ot./min
naše cena bez DPH : 17 446 Kč
naše cena s DPH (21 %):
21 110 Kč

FS 261: VÝKONNÝ A KOMFORTNÍ KŘOVINOŘEZ PRO SEČENÍ VELKÝCH PLOCH

Benzínový vyžínač STIHL FS 261 je pro vás jako profesionála jako stvořený – pro realizaci náročných žacích a plošných prací v péči o krajinu, zahradnictví a zemědělství. Velký vyžínací průměr 520 mm umožňuje efektivně sekat velké plochy a provádět údržbu mladých stromků.

Výkonný motor STIHL 2-MIX kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou. Tento vyžínač STIHL je sériově vybaven trojcípým vyžínacím nožem STIHL 300-3, který umožňuje precizní odstraňování křovin, trnitých živých plotů a dokonce i tvrdé trávy.

Díky ergonomické obouruční rukojeti (žací rukojeti) je podporován přirozený pohyb vyžínače. To umožňuje provádět sečení obzvláště efektivně a s menší námahou, a to i na větších plochách. Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje ovládat motor pouze jednou rukou. Tlačítko stop zajišťuje, že po přestávce můžete rychle pokračovat v práci bez dalšího přepínání. Diagnostická zásuvka poskytuje vašemu místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době provozu a také pokyny pro opravy a údržbu vašeho přístroje STIHL FS 261. Systém proti vibracím STIHL odlehčí vašim svalům a kloubům.

V závislosti na požadovaném způsobu použití můžete vyžínač STIHL FS 261 volitelně vybavit dalšími žacími nástroji, jako je nůž na sekání trávy, drticí nůž, kotoučová pila nebo různé žací hlavy. Velký kryt sekačky poskytuje lepší ochranu před odletujícími odřezky a kamínky. Kromě toho zabraňuje poškození řezného nástroje při ukládání STIHL FS 261 na podlahu nebo ke zdi.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZDY3OGVi