Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

Bypass PG 30

Zahradní nůžky

skladem

 

naše cena bez DPH : 1 254 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 517 Kč

ZAHRADNÍ NŮŽKY BYPASS PG 30: VŠESTRANNÉ A PRAKTICKÉ PRO PÉČI O ROSTLINY

Chromované zahradní nůžky STIHL Bypass PG 30 jsou vhodné jako komfortní nůžky pro použití ve vinicích a sadech i pro údržbu parků a zahrad. Bypassový řez, při kterém obě čepele kloužou těsně vedle sebe, pomáhá k dosažení čistých řezů v živém dřevě. Vytékající rostlinná šťáva odtéká drážkou na šťávu, aby se vyměnitelné čepele nepřilepily k sobě. Nůžky STIHL Bypass PG 30 s délkou 22 cm a hmotností 255 g padnou pohodlně do ruky. Tyto zahradní nůžky jsou vybaveny praktickou jednoruční pojistkou, kterou pohodlně uvolníte palcem. S nůžkami STIHL PG 30 můžete bez větší námahy stříhat menší větve do 20 mm a díky integrovanému zářezu pro stříhání drátů můžete stříhat i tenčí dráty.

S volitelným příslušenstvím STIHL pro zahradní nůžky, jako je například ostřicí nástroj STIHL 3 v 1, můžete své zahradní nůžky PG 30 a další nářadí nabrousit a zajistit tím efektivní péči o rostliny.

Zahradní nůžky STIHL Bypass PG 30 získaly od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Standard.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzVjMGIy