Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 Úvod » Půdní jamkovače » BT 131


        

BT 131

Bennzínový

skladem

 

top produkt

Hmotnost: 10 kg 1)
Výkon: 1,4 kW
Hladina akustického výkonu: 100 dB(A) 2)
Zdvihový objem: 36,3 cm³
Hladna akustického tlaku: 92 dB(A) 2)
naše cena bez DPH : 21 479 Kč
naše cena s DPH (21 %):
25 990 Kč

BT 131: PROFESIONÁLNÍ JEDNOMUŽNÝ PŮDNÍ JAMKOVAČ S MOTOREM 4-MIX®

S půdním jamkovačem STIHL BT 131 můžete vrtat otvory do země až do průměru 300 mm. Díky tomu je půdní jamkovač BT 131 obsluhovaný jednou osobou ideální pro zahradníky a osoby provádějící údržbu zeleně, v sadech a ve stavebnictví při osazování kůlů, hloubení výsadbových jam a drenážních šachet nebo odebírání vzorků půdy. Ostré vrtací hroty a vřetena s řeznými čepelemi půdního jamkovače účinně pronikají i do kamenitého podkladu.

Motor STIHL 4-MIX® zajistí výkon potřebný pro vrtání. Kromě velkého tahu a klidného chodu se také snadno udržuje, protože nevyžaduje olejový servis. Dlouhé intervaly čištění umožňuje systém vzduchového filtru s velkoplošným papírovým filtrem, který zároveň spolehlivě chrání motor půdního jamkovače STIHL BT 131.

Zemní vrták STIHL BT 131 je určen pro jednoho pracovníka. Proto má jednoruční multifunkční rukojeť, která integruje všechny ovládací prvky pro ovládání motoru do levé rukojeti. Díky tomu budete svírat jamkovač STIHL BT 131 vždy pevně v ruce. Rám rukojeti s tlumením vibrací zajišťuje, že práce probíhá s minimální námahou. Vedení jamkovače je tak klidné a přesné, protože velkoplošný opěrný polštářek se při vrtání vždy pohodlně opírá o vaše tělo. Pokud někdy narazíte na tvrdou vrstvu, brzda vrtáku QuickStop zajistí větší bezpečnost: Pokud půdní jamkovač STIHL BT 131 uvízne v zemi, dojde k aktivaci brzdy, jakmile se brzdová páka dotkne stehna uživatele. Vrták se okamžitě zastaví a lze jej snadno vykroutit ven ze země.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjllZ