Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

BR 700

Benzínový

skladem

 

Hmotnost: 10,9 kg 1)
Výkon: 2,8 kW
Hodnota vibrací vpravo: 2,5 m/s² 2)
Zdvihový objem: 64,8 cm³
Maximální průchod vzduchu: 1860 m³/h 3)
naše cena bez DPH : 17 298 Kč
naše cena s DPH (21 %):
20 930 Kč

BR 700: EXTRÉMNĚ VÝKONNÝ PROFESIONÁLNÍ FOUKAČ

Extrémně výkonný benzínový foukač STIHL BR 700 umožňuje profesionálním zahradníkům, osobám pečujícím o zeleň či obcím efektivně odstraňovat listí, posekaný trávník a odřezky z živých plotů nebo odpadky z velkých ploch. Motor STIHL 4-MIX® nabízí silný tah. Multifunkční rukojeť, kterou lze ovládat jednou rukou, je umístěna na rychle a délkově nastavitelné foukací trubce přenosného foukače STIHL BR 700 a umožňuje snadné a spolehlivé ovládání všech ovládacích prvků. Délku foukací trubice lze plynule nastavit podle tělesné výšky nebo konkrétního typu úklidu. Kromě toho můžete polohu rukojeti nastavit bez použití nářadí. Páka plynu s aretací a s tlačítkem Stop umožňuje zaaretovat výkon motoru v libovolné poloze. Přístroj můžete zastavit stisknutím tlačítka a zádový benzínový foukač listí STIHL BR 700 je pak ihned připraven k další práci.

Při práci na velkých plochách a v blízkosti země je možné nahradit standardní kruhovou trysku volitelnou zakřivenou plochou tryskou. Při dlouhodobé práci se zakřivenou hubicí se doporučuje dodatečně montovatelná obouruční rukojeť STIHL. Usnadňuje vám práci při likvidaci listí tím, že rozkládá sílu zpětného rázu na obě paže.

Díky mimořádně širokým ramenním popruhům a prodyšnému polstrování zad a bedernímu pásu na pohodlném systému nosných popruhů můžete zádový benzínový foukač BR 700 pohodlně nosit i při delší práci. Volitelný hrudní popruh STIHL ADVANCE přispívá k pevnému držení zádového foukače listí STIHL BR 700. Antivibrační systém STIHL šetří vaše svaly a klouby.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZGJkY2Fi