Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

BGA 86

Akumulátorový

skladem

 

Jmenovité napětí: 36 V
Váha: 2,8 kg
Síla foukání: 15 N 1)
Max. rychlost vzduchu: 69 m/s
Průtok vzduchu: 780 m³/h 2)
naše cena bez DPH : 6 760 Kč
naše cena s DPH (21 %):
8 180 Kč

BGA 86: VÝKONNÝ AKUMULÁTOROVÝ FOUKAČ

Akumulátorový foukač STIHL BGA 86 je velmi výkonný akumulátorový foukač pro profesionální použití s vysokým foukacím výkonem a nízkou hmotností. Foukač listí o hmotnosti 2,8 kg (bez akumulátoru) je lehký a velmi tichý, takže jej můžete používat k odstraňování listí, odřezků a nečistot i v prostředí s přísnými hlukovými limity, jako jsou nemocniční zahrady, mateřské školy nebo obytné oblasti. Model STIHL BGA 86 pracuje s akumulátory ze systému STIHL AP. Multifunkční rukojeť umožňující ovládání jednou rukou se postará o to, že máte všechny ovládací prvky v jedné ruce a můžete přístroj spolehlivě ovládat jako pravák i jako levák. Díky plynulé regulaci otáček můžete výkon foukání přesně přizpůsobit čištěnému povrchu. Foukač listí BGA 86 je standardně vybaven kruhovou tryskou. Pro správnou vzdálenost od země můžete délku foukací trubice přizpůsobit své tělesné výšce ve třech stupních.

Pro odstraňování těžkého nebo mokrého listí můžete použít volitelnou plochou trysku STIHL. Tímto způsobem můžete listí likvidovat ještě efektivněji.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTIyMDA5