Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

BGA 45

Akumulátorový

skladem

 

Hmotnost: 2,2 kg 1)
Baterie a nabíječka: součástí
Jmenovité napětí: 18 V
Váha: 2,2 kg
Síla foukání: 5 N 3)
Max. průtok vzduchu: 500 m³/h 2)
naše cena bez DPH : 2 884 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 490 Kč

BGA 45: RUČNÍ AKUMULÁTOROVÝ FOUKAČ

Akumulátorový foukač STIHL BGA 45 je velmi praktický a rychle připravený k použití. Díky hmotnosti 2,2 kg je vedení tohoto lehkého přístroje pro privátní uživatele mimořádně snadné. Kdykoli chcete odstranit suché listí nebo lehké nečistoty,můžete se spolehnout na rychlou pomoc tohoto kompaktního foukače, a to na malých plochách i v blízkosti domu. S tichým foukačem STIHL BGA 45 můžete pracovat v místech s přísnými hlukovými limity. Měkká rukojeť umožňuje držet kompaktní a ergonomicky tvarovaný foukač STIHL BGA 45 pevně v ruce. Ovládací páka a pojistka ovládací páky jsou integrovány v rukojeti.

Integrovaný lithium-iontový akumulátor řady STIHL AI umožňuje rychlou a nekomplikovanou manipulaci při odstraňování listí nebo lehkých odřezků. Kompaktní foukač listí poháněný akumulátorem vám pomůže při rychlé likvidaci listí. Indikátor stavu nabití na foukači STIHL BGA 45 vás rychle informuje o potřebě nabití akumulátoru. K nabíjení akumulátoru se dodává nabíjecí kabel.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým přístrojem STIHL HSA 45 pracovat a jak dlouho se musí integrovaný akumulátor nabíjet.

Akumulátorový foukač BGA 45 je vybaven aktivačním klíčem. Ten musí být pro zahájení provozu zasunut do otvoru na klíč. Při přepravě, údržbě, opravách a skladování musí být z bezpečnostních důvodů vytažen. Aktivační klíč uchovávejte mimo dosah dětí. Další informace naleznete v návodu k použití.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjRkY