Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

BG 56

Benzínový

skladem

 

top produkt

Objem palivové nádrže: 0,54 l
Výkon: 0,7 kW
Zdvihový objem: 27,2 cm³
Rychlost vzduchu: 72 m/s 2)
naše cena bez DPH : 6 521 Kč
naše cena s DPH (21 %):
7 890 Kč

BG 56: LEHKÝ BENZINOVÝ FOUKAČ

Benzínový foukač STIHL BG 56 je praktický a snadno se používá. Majitelům domů, zahradníkům a obcím, kteří potřebují rychle a efektivně odstranit listí nebo posekanou trávu, účinně pomůže foukač listí s kruhovou tryskou. Přístroj o hmotnosti 4,1 kg můžete používat různými způsoby.

Foukač listí je poháněn motorem STIHL 2-MIX. Foukač STIHL BG 56 můžete pohodlně ovládat na přístroji pomocí ergonomicky tvarované rukojeti s jednoručním ovládáním a tlačítkem Stop. Díky ručnímu palivovému čerpadlu můžete palivo dodávat přímo do karburátoru pouhým stisknutím tlačítka. Tím se snižuje počet zatažení za startovací lanko po delší přestávce v provozu přístroje.

Abyste zabránili působení trhavých sil při startování, můžete si přístroj dodatečně vybavit systémem STIHL ElastoStart. Kromě toho můžete tento benzínový foukač listí STIHL BG 56 rozšířit o volitelnou sadu STIHL na čištění okapů a vyfukovat tak i okapy. V kombinaci s dodatečně montovatelnou sadou STIHL s nasávacím zařízením lze model STIHL BG 56 použít také jako vysavač listí s rozmělňovačem .

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzU1MG