Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

Amboss PG 25

Zahradní nůžky

skladem

 

naše cena bez DPH : 742 Kč
naše cena s DPH (21 %):
898 Kč

ZAHRADNÍ NŮŽKY AMBOSS PG 25: UNIVERZÁLNĚ POUŽITELNÉ NŮŽKY I NA TVRDÉ DŘEVO

Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou všestranným nástrojem používaným při údržbě zahrady, například při úpravě zarostlých zahrad. Při kovadlinkovém řezu se řezná čepel a kovadlinka přímo dotýkají. S těmito příjemně praktickými nůžkami můžete tahovým střihem bez větší námahy přestřihnout silnější větve tvrdého dřeva a zejména mrtvé dřevo až do průměru 15 mm. Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou 20 cm dlouhé a váží 260 g. Aretaci pohodlně uvolníte palcem pomocí praktické pojistky ovládané jednou rukou. S nůžkami STIHL Amboss PG 25 lze stříhat i takové materiály, jako jsou plastové profily nebo hadice. Tělo nůžek chráněné proti korozi podporuje dlouhou životnost těchto zahradních nůžek. Čepel a kovadlinu s nepřilnavým povrchem lze v případě potřeby vyměnit. Pro zakoupení náhradní čepele a kovadlinky se můžete obrátit na místního prodejce STIHL.

Péči o nářadí vám usnadní volitelné příslušenství STIHL, jako je brousek STIHL. Brousek můžete použít k broušení zahradních nůžek STIHL PG 25, seker, nožů a nůžek do domácnosti a zvýšit tak jejich efektivitu.

Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 získaly od Kuratoria pro lesnické práce a lesnickou techniku, z.s. (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V.) certifikaci KWF Standard.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YmUzOW