Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

AR 2000 L

Zádový Akumulátor

skladem

 

Číslo produktu: AR2000L
Jmenovité napětí: 36 V
Energie akumulátoru: 1015 Wh 1)
Kapacita: 27,4 Ah
Jmenovitá kapacita článku (podle výrobce): 4,7 Ah
Hmotnost akumulátoru: 7,4 kg
naše cena bez DPH : 27 Kč
naše cena s DPH (21 %):
33 Kč

ZÁDOVÝ AKUMULÁTOR AR 2000 L: S USB PŘÍPOJKOU A ROZHRANÍM BLUETOOTH®

Se zádovým lithium-iontovým akumulátorem STIHL AR 2000 L můžete provádět nejrůznější práce na zahradách nebo při údržbě zeleně v obcích a podnicích. Pro celodenní práci v místech s přísnějšími hlukovými limity je akumulátor STIHL AR 2000 L efektivním řešením, které navíc šetří vaše záda a lze je použít s mnoha akumulátorovými přístroji ze systému STIHL AP. Lithium-iontový akumulátor, který lze nosit na zádech, je mimořádně výkonný a má kapacitu 1 015 Wh. K použití akumulátoru STIHL AR 2000 L potřebujete nosný systém. Akumulátor STIHL AR 2000 L můžete bez použití nářadí připevnit například na volitelný, pohodlný a ergonomický nosný systém STIHL AR L.

Bezpečný přenos energie do akumulátorových přístrojů se zásuvkou je zajištěn v kombinaci s připojovacím kabelem STIHL AR L. Ve spojení s adaptérem pro akumulátor STIHL AP můžete používat přístroje s prostorem na akumulátor. Jeho robustní konstrukce umožňuje použití i v dešti.

Zádový akumulátor STIHL AR 2000 L je kompatibilní s rychlonabíječkami akumulátorů STIHL AL. K nabíjení akumulátoru AR 2000 L potřebujete připojovací kabel pro akumulátory AR L a adaptér pro akumulátor STIHL AP. Indikátor stavu nabití se 6 LED diodami vám ukazuje aktuální stav nabití akumulátoru STIHL AR 2000 L.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým akumulátorovým přístrojem značky STIHL pracovat a jak dlouho se musí akumulátor AR 2000 L nabíjet.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzU0ODhj