Kvalitní servis a odborný prodej :-) 

Servis značek 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Zahradnikcz
K Cihelně 165 Radlík
tel: +420 723 905 614
zahradnikcz@email.cz

 
        

AP 500 S

Akumulátor

skladem

 

Číslo produktu: AP500S
Hmotnost: 2 kg
Jmenovité napětí: 36 V
Energie akumulátoru: 337 Wh 1)
Kapacita: 8,8 Ah
Jmenovitá kapacita článku (podle výrobce): 9,36 Ah
naše cena bez DPH : 9 909 Kč
naše cena s DPH (21 %):
11 990 Kč

AP 500 S: FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ AKUMULÁTORŮ PRO PÉČI O ZAHRADU, KRAJINU A STROMY

Systém STIHL AP vás podpoří při každodenních pracích na zahradě, při úpravě krajiny a péči o stromy. Díky kompatibilním lithium-iontovým akumulátorům AP můžete používat akumulátorové přístroje STIHL i při náročných pracích. Čtyři LED kontrolky vás neustále informují o stavu nabití akumulátoru. Díky nové technologii Power Laminate nabízí akumulátor STIHL AP 500 S dvakrát více dosažitelných nabíjecích cyklů než předchozí akumulátory STIHL.

Akumulátor STIHL AP 500 S se jmenovitým napětím 36 V můžete dobíjet pomocí rychlonabíječek STIHL AL 300 s STIHL AL 500 nebo standardní nabíječkou STIHL AL 101.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým akumulátorovým přístrojem značky STIHL pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor ze systému AP nabíjet.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MTNmZmRhM